Gyártók
Termékek
    Csatlakozz!

    Karrier

    Légy a TopKert.hu csapatának a tagja!

    KISGÉP / KERTIGÉP SZERELŐT KERESÜNK

    Cégünk, a Vibi Kft. közel 15 év tapasztalattal üzemelteti győri kisgép és kertészeti gép szaküzletét. Üzletünk az ország vezető szakkereskedései közé tartozik, szinte minden általunk forgalmazott, szervizelt márkánál. Jelenleg az üzlethez tartozó professzionális és teljes körűen felszerelt műhelybe keresünk Szervizes kollégát, ahol Makita, GARDENA, McCulloch, Husqvarna, Stihl, Scheppach, Riwall, Oleo-Mac, Briggs & Stratton, Agrimotor, Oregon és egyéb márkájú termékeket javítunk.

    Akit keresünk:

    • műszaki beállítottságú
    • rendelkezik legalább autó- vagy motorszerelői tapasztalattal
    • benzines kerti- és/vagy építőipari gépjavításban szerzett tapasztalat előny
    • önállóan tud dolgozni
    • precízen, felelősségteljesen végzi a munkáját
    • jó csapatjátékos

    Amit kínálunk:

    • -prémium márkák garanciás és garancián túli javítása
    • tökéletesen felszerelt, korszerű műhely
    • jó munkakörnyezet és segítőkész Kollégák
    • folyamatos szakmai továbbképzés
    • megbízható, biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség
    • bejelentett munkaviszony, kiemelkedő bérezés
    Önéletrajzodat az info@topkert.hu e-mail címre várjuk!
    Kosárba

    Kosárba helyezve

    Betöltés...

    Hiba

    Sikertelen művelet

    Ismeretlen hiba, kérjük, próbálja újra.
    X